تیم حرفه ای

آموزش صفر تا صد تاسیسات مکانیکی و تهویه مطبوع

چی ش که اینطور شد :

در زمان تحصیل و همینطور در زمانیکه تازه وارد بازارکار تاسیسات مکانیکی و تهویه مطبوع شده بودیم همیشه دنبال مطالب روز بودیم که بتونیم سریعتر  مطالب جذاب تاسیسات رو در هر زمینه اش یادیگیریم و بروز باشیم تا بتونیم تو بازارکار حرفی برای گفتن داشته باشیم.

سعی میکردیم با خودن کتاب های تاسیساتی موجود تو میدون انقلاب ( که البته هم تعداد کتابفروشی هایی که کتاب های تاسیساتی داشتن و هم کتاب های تاسیساتی خیلی محدود بود ) خودمون رو بروز نگه داریم و مطالبی رو که تو کتابها خونده بودیم رو بیشتر درک کنیم.

بعدها با پیشرفت اینترنت سعیمون بود از مراجع خارجی مطالعات داشته باشیم تا تو بازارکار خودمون متخصص و حرفه ای باشیم .

کتابها و مطالب خوب بودن و بهمون کمک میکردن ولی چون تاسیسات یک رشته  کاربردی هست و بسیاری از اطلاعاتی رو که گرفته بودیم بعدها با سعی و خطا بهش رسیدیم که بعضی وقت ها درک ما رو از اون اطلاعات تایید میکرد و بعضی اوقات رد میکرد و ما متوجه میشدیم که اصلا ما اطلاعات رو اشتباه متوجه شده بودیم.

خلاصه خیلی سعی و خطا کردیم تا بتونیم علم مهندسیمون رو تو مرحله اجرا در پروژه های مختلف عملی کنیم و بتونیم ازش نتیجه درست رو بگیریم.

بعضی اوقات هم کلاس های آزاد بیرون شرکت میکردیم مشکل اینجا بود که هم باید وقت خاصی رو بهش اختصاص میدادیم و هم برنامه هامون رو با اون کلاس تنظیم میکردیم و بعضی از دوستان بودن که از شهرهای دور شرکت میکردن و رفت و آمد برای خیلی سخت بود و باعث میشد بیخیال کلاس بشن.

گاها هم میرفتیم پیش بعضی مهندسین حرفه ای و کارآموزی میکردیم اونجا هم مشکلات زمان و مکان کلاس ها بود بعلاوه خود مشکلات پروژه ها بود که بعضا قبول نمیکردن ما بریم داخل پروژه .

هدف گروه آموزشی مهندس خلیلی :

هدف ما از تشکیل گروه آموزشی مهندس خلیلی این بود که تو زمینه آموزش تاسیسات مکانیکی و تمامی زیرشاخه هاش از تاسیسات بهداشتی تا تهویه یک آشپزخانه کوچک و یا صنعتی یا تاسیسات کترینگ  یا یک استخر خانگی و یا استخر حرفه ای و عمومی یا تهویه سالن های ورزشی یا تهویه کارگاه ها و کارخانه ها و یا تاسیسات و تهویه مطبوع بخش های مختلف بیمارستان یا اطفاء حریق و آتش نشانی و یا سردخانه ها فریونی و آمونیاکی و یا چیلر های آب خنک و هوا خنک و غیره … با کمک گرفتن از مهندسین بسیار باتجربه و بروز بتونیم علم و عمل رو تو این زمینه به دوستداران این رشته انتقال بدیم تا قدمی برداشته باشیم برای رشد رشته تاسیسات در حد جهانی .

سعیمون بر این بوده که دوره هایی رو تهیه کنیم که کاربردی باشه و براساس جدیدترین و آخرین ورژن استانداردهای جهانی باشه.

امیداواریم تو این زمینه بتونیم موفق باشیم و متشکریم از شما که در این راه همراه ما هستید.